ExCo Members

Current Members

  • Eva Thőrn (Chair as of 1 January 2015)
  • Mirta Culek (since 1 January 2018)
  • Külli Annamaa (since 1 January 2017)
  • Marc Lateur (since 1 January 2016)
  • Flavio Roberto De Salvador (since 22 September 2014)
  • Lorenzo Maggioni (ex officio)

Previous Members

  • Gordana Ðurić (2014-2017)
  • Jens Weibull (2012-2016)
  • Zofia Bulińska-Radomska (2012-2015)
  • Fernando Latorre (2010-2014)
  • Gert Kleijer (2010-2014)
  • Alvina Avagyan (2010-2013)
  • Merja Vetelainen (2010-2011)
  • Silvia Strajeru (2010)

Related Information